Ambulans Kiralama

Ambulans Kiralama Mesafe kısa veya uzun fark etmeksizin hastalarınızı taşımak için, ambulans kiralama

hizmeti alabilirsiniz. Ambulans, günümüzde birçok alanda çok gerekli bir ihtiyaçtır. Hafta boyunca her ilde çeşitli etkinlikler ve farklı organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Firmamız tesisleri, özel şirketler, kamu şirketleri ve bireyler dâhil tüm sektörlere özel ambulans kiralama hizmeti vermektedir.

Acil bir durumunuz varsa hastanızın bir yerden bir yere acil ulaşım ihtiyacı varsa, özel ambulans firmamızdan ambulans kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Ambulansımız, İstanbul’da yaklaşık 20 dakika içinde adresinize ulaşacaktır. Ambulans kiralama süreci kat edilen mesafe kadar saatlik, günlük veya organizasyon süresi kadar olabilir. Kiralık ambulansımız gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Şehir içi özel ambulans hizmeti verdiğimiz için şehirlerarası ambulans hizmeti de alabilirsiniz. 

2021 fiyat bilgimiz web sitemizde mevcuttur. Sabit ambulanslar, organizasyon ambulansları, olay ambulansları ve uzun süreli kiralama talepleriniz için, lütfen özel ambulans firmamızın yöneticisi ile iletişime geçerek fiyat teklifi isteyiniz. 

Ambulans Kiralama Hizmeti 

Ambulansımızı kiralamak istediğinizde; sağlık görevlileri, ambulans şoförleri ve gerekli tüm ekipmanları kiralama hizmetine dâhil edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan şirketimiz, bugüne kadar birçok alanda ambulans hizmeti vermiştir. Sabit ambulans servisimizde günlük veya belirli saatlerde çoklu hizmet veren bir şirketiz. Araçlarımız son derece modern makine ve ekipmanlarla donatılmış olup, Sağlık Bakanlığının yönetmeliklerine göre gerekli tüm standartlara sahiptir. Ambulanslarımız hakkında teknik donanım dahil her türlü bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz. 


Hasta nakil aracı kiralama ile  bulunduğunuz şehirden aşka bir şehre hasta taşımanız gerekiyorsa hasta nakil aracı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzun mesafeler için yedek sürücüleri ve sağlık görevlileri olan ambulanslarımız mevcuttur. Hastaların son derece uygun fiyata daha güvenli ve  konforlu bir şekilde  hastaneye veya istedikleri yere ulaştırılmasını sağlıyoruz. Türkiye’nin tüm bölgelerine seyahat ediyor ve hastalarınızın transferini garanti ediyoruz. Birden fazla mavi  ve bir kırmızı şeritten oluşan ambulansımızda gerekli tüm ekipmanlar standarttır. 

Ambulans Kiralama Fiyatları

Ambulans kiralama fiyatları internet sitemizde detaylı bir şekilde bulunmaktadır. Firmamız ambulans kiralama fiyatını belirlerken, gerekli araç modeli, kiralama süresi ve personel seçimi gibi açık ve detaylı bilgileri sağlar. 2021 yılı kirası tercihlerinize göre belirlenir. Web sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizi hemen  arayabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Geniş ambulans yelpazemiz ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ambulans Şehirlerarası Bulunduğunuz şehirden aşka bir şehre özel ambulans kiralama ile hasta taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Şehirlerarası ambulans hizmetlerimizde ulaşılması güç hastaların otobüsle istenilen şehre tıbbi gözetim altında ve tam donanımlı özel ambulans araçlarımızla ulaşımını sağlamaktayız. Şehirlerarası ambulans mavi şeritlidir ve hastanın sağlık durumuna göre yardımcı olacak en az 2 sağlık personeli ulunmalıdır. Kat edilen mesafenin uzunluğuna göre yedek sürücü ile hazırlıklar yapılır.

Şehirlerarası Ambulans Kiralama Fiyatları

Şehirlerarası ambulans kiralama fiyatlarımız uzun mesafeler için son derece uygun ve ekonomiktir. Ülkemizin birçok bölgesinde hastanın durumuna göre hastane bulunmayabilir. Resmi hastaneler, bölgenizde olmadığında başka bölgelere taşınmanız gerekebilir. Bu durumlarda, hastanın mevcut durumu göz önünde bulundurularak rahat ve konforlu bir şekilde hastaneye nakledilmelidir. Firmamız bu konuda da uygun fiyat ve deneyimli sağlık personeli ve ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Tüm il ve ilçelerden istediğiniz zaman şehirlerarası ambulans için bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

İller Arası Hasta Nakli İçin Acil Durum Aracı 

Hasta nakli için ambulansın mevzuata göre gerekli donanıma sahip olması gerekmektedir. Hasta ambulansı firmamızda ayrıca ambulanslarda doktor sağlık görevlisi acil tıp teknisyeni ve birinci yardımcı şoförlerden oluşan bir ekip ile çalışmaktayız. Tesislerimiz hastanın ihtiyacına göre ilkyardım ve özel bakım ile donatılmıştır. Şehirlerarası ambulans hizmeti oldukça deneyimli ve uzman bir ekip tarafından sağlanmalıdır. Hem aracın mevcut durumu önemli olup hem de bölgede deneyimli sürücülerin olması gerekmektedir. 

Şehirlerarası Özel Ambulans Özellikleri

Şehirlerarası ambulansta bulunan gerekli ekipman önceden belirlidir. Ambulans telsizi, personel el telsizi ve hasta yakını ile iletişim kurmak için dahili telefon bulunmalıdır. Hasta taşıyan ambulansların kamera girişleri sedye girişleriyle eşleşmelidir. Arka hasta giriş kapısı 90 derece açılabilmelidir.

Ambulansın hasta kompartımanında aydınlatma havalandırma ve ısıtma sistemleri gereklidir. Hastayı taşıyan ambulans hastanın sarsılmasını önlemek için özel ir süspansiyon sistemine sahip olmalıdır. Firmamızın şehirlerarası ambulansları bu cihazla donatılmıştır.

Şehirlerarası Ambulans İçin Gerekli Şartlar 

 Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsat dâhilinde;

  • Tam tıbbi ekipman 
  • Özel sağlık personeli 
  • Yedek sürücü 

Özel uzun yol ambulansında hasta için ön ve arka lambalar sistemi, siren sistemi, dijital kabin kontrol paneli, yanıp sönen ışıklar, arka kapı projektörü, havalandırma sistemi tıbbi malzeme dolapları, ameliyathane dolapları, ısı ve ses yalıtımı, oksijen tankları, portatif elektrikli süpürgeler, şırınga gibi ekipmanlarla donatılmıştır. 

Sabit Ambulanslar 

Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş sabit ambulans noktası hizmetinden tek bir yerde kalıcı bir ambulans inşa edilerek etkin bir şekilde yararlanılabilir. Bu planlamalar; endüstri parkları, özel yerleşim alanları, işyerleri ve fabrikalar gibi birçok yerde uygulanabilmektedir. 

 Sabit ambulans hizmeti tıbbi hizmetlerin güçlü yönlerinden biridir. Kalabalık şehirlerimizde sürekli yeni iş bölgeleri oluşturuluyor ve ambulans hizmeti şart oluyor. Bu sektörlerin başında da inşaat sektörü gelmektedir. İstanbul’un iki yakasında da yoğun bir inşaat alanı ve şantiyeler bulunmaktadır. Sabit ambulans hizmeti, inşaat sektöründe büyük talep görmekte ve gereklidir. 

Sanayi bölgeleri de sabit ambulans talebinin yüksek olduğu yerlerdir. Firmamız, İstanbul’un her noktasına sabit ambulans hizmeti vermektedir. Farklı ihtiyaç ve organizasyonlardaki olumsuz durumlarla aşa çıkmak için işletmenizde ve projenizde sabit bir ambulansa sahip olmak isteyebilirsiniz. 

Sabit Ambulansların Risk Analizi

Firmamız ile iletişime geçildikten sonra ihtiyaçlar çerçevesinde gerekli ekipman ve araçlar belirlenir ve gerekli risk analizi yapılır. Görüşme ve değerlendirmenin ardından firmamız ambulans ve sağlık hizmetlerini gerekli tüm ekipmanlarla ekipleri hazırlayarak, ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt vermenizi sağlayacaktır. 

Hastaneden sonra özel ambulans ihtiyacınız olduğunda firmamız, size İstanbul’un her iki yakasında da en iyi hizmeti sunuyor. Uzun yıllardır tam hizmet özel ambulans hizmeti veren firmamız tam donanımlı araçları ile en ekonomik hizmeti vermeye devam etmektedir. Birçok kişi hastaneden çıkarken kendi şahsi aracını kullandığı için özel ambulans hizmeti ile daha güvenli ve donanımlı ulaşım talebinde bulunabilirsiniz. 

Özel Ambulans Çıkış Fiyatları 

Özel ambulans kiralama, en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Sitemizin içeriğinde özel ambulans fiyatları ve fiyat listeleri hakkında ilgi verilmektedir. Hastanın nereye götürüleceği ve nereye gideceği ile ilgili detaylı bilgi verilirse fiyat bilgisi telefon ile tarafınıza iletilecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız donanımlı araçları ile 7*24 Tam özel ambulans hizmeti vermektedir. 

İstanbul Özel Ambulans Tahliye 

Firmamız İstanbul’un, tüm ilçe ve ilçelerinde Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Hastane fark etmeksizin bizi arayarak hastaneden sonra özel ambulans hizmeti alabilirsiniz. Hastaneden eve en uygun transfer en uygun fiyatlarla ve sağlık çalışanlarının gözetiminde gerçekleştirilir. Araçlarımız gerekli tüm cihaz ve ekipmanlara sahip olup son model ambulanslardır.

HEMEN ARAWhatsapp