Hasta Nakil İçin Özel Ambulans

Hasta nakil için ambulans hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz nakil işlemlerinizi güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirmenize sağlayan hizmet türüdür. Özel ambulans şirketleri tarafından sağlanan bu hizmetlerde tam donanımlı ambulanslar kullanılır. Teknolojik ve yasal gerekliliklere uygun şekilde tıbbı cihaz ve donanımı içinde bulundurur. Bunun yanı sıra alanında tecrübeli ve işini titizlikle yapmaya azami özen gösteren sağlık personelleri, nakil hizmetleri sırasında destek sağlamaktadır. Hasta nakil hizmetleri boyunca usta ve tecrübeli ambulans şoförleri aracın kullanımını gerçekleştirir. Böylece, bilhassa yatağa bağlı hastaların evden eve ya da evden hastaneye nakli sırasında ihtiyaç duydukları hasta nakil hizmeti kusursuz şekilde verilmektedir. Her türlü hasta nakil işlemleriniz için Dora Ambulans güvenle hizmet sağlamaktadır.

Hasta Nakil Ambulansı Nedir?

Hasta için özel ambulans hastaların istenilen konumlara sorunsuz, sağlıklı ve güvenli şekilde ulaştırılmasını sağlayan araçlardır. Bu araçların ruhsatlandırılması Sağlık Bakanlığı tarafından yapılır. Hasta nakil ambulansları ve acil sağlık araçları ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olmak zorundadır. Acil olmayan hasta nakil ambulansı hizmetleri 112’den bağımsız şekilde çalışır. Bu hizmet özel ambulans şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Kişi ya da kurumların isteği üzerine kusursuz ve profesyonel hizmet verilmektedir. Hizmet için kullanılan araçlar tam donanıma sahiptir. Araç içinde bulunan cihazlar teknolojik gereksinimlere uygundur ve hijyenleri sağlanmıştır. Bütün bunlara ek olarak profesyonel ve tecrübeli sağlık personelleri nakil boyunca tıbbı destek vermektedir. Hasta nakil işlemlerinizi en sorunsuz ve güvenli şekilde gerçekleştirmek için üstün çaba ve özveri gösterilmektedir.

Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta nakil hizmetleri bilhassa yatağa bağımlı olan bireylerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir. Bu tarz hastaların nakil işlemleri gerçekleştirilirken hastaya karşı kibar, titiz ve profesyonel davranılmalıdır. Alanının en iyilerinden oluşan uzman sağlık personeli kadromuz nakil işlemleri sırasında profesyonel destek vermektedir. Hastaların hassas şekilde evden ya da hastaneden ambulansa nakillerini gerçekleştirmektedirler. Bunun yanı sıra ambulans içerisinde bir hastanın ihtiyaç duyabileceği her türlü tıbbı teçhizat bulunmaktadır. Nakil boyunca hastanın tüm ihtiyaç ve gereksinimleri kusursuz olarak karşılanmaktadır. Diğer bir yandan hastanın güvenli şekilde nakil edilmesi de önem arz eden bir husus. Bu bağlamda uzun yıllardır bu alanda çalışmış, tecrübe sahibi ve profesyonel ambulans şoförleri hizmet sağlamaktadır. Özel ambulanslar hasta nakil işlemlerinde azami özen göstererek profesyonel hizmet vermektedir.

Evden Hastaneye Hasta Nakil

Evden hastaneye nakil hizmetleri, bireylerin en fazla talep ettikleri hizmetler arasında yer alıyor. Özellikle ağır ve yataktan kalkamayacak durumlardaki hastalar için aşağıdaki durumlarda hasta nakil ambulansı istenmektedir:

  • Doktor muayene randevuları
  • Tahlil ve laboratuvar sonuçlarının kontrolü
  • Diyaliz
  • Tomografi, MR, ultrason ve benzeri testler

Hastaların bahsedilen alanlarda ihtiyaç duydukları zaman diledikleri hastaneye sorunsuz nakilleri gerçekleştirilir. Hızlı bir şekilde hastanın istenilen konuma ulaştırılması sağlanır. Bunun yanı sıra nakil sırasında hastanın en güvenli şekilde yolculuk geçirmesi için profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Hastaneden Eve Nakil

Hastaneden yatış durumunda olan hastaların evlerine nakil hizmetlerinde hasta nakil ambulansı sıklıkla tercih ediliyor. Bu bağlamda özel ambulans şirketleri istekleriniz doğrultusunda hasta nakil hizmetlerinizi kusursuz gerçekleştirmektedir. Hastalar bulundukları hastaneden ambulans aracına oldukça dikkatli bir şekilde nakil edilir. Daha sonra nakil edilmeleri istenilen konuma tecrübeli ve dikkatli ambulans şoförleri aracılığıyla en güvenli ve hızlı şekilde ulaşımları sağlanır. Yolculuk esnasında hastanın konforlu ve sağlıklı bir şekilde istedikleri konuma ulaştırılmalarına yardımcı olunur. Hastalar nakil edilecekleri konuma ulaştırıldıktan sonra oldukça titiz ve dikkatli bir biçimde hasta eve yerleştirilir. Süreç boyunca hastaya profesyonel ve çalışma etiğine bağlı sağlık personelleri yardımcı olmaktadır. Hasta nakil ambulans araçlar hem nakil sırasında hem de nakil sonrasında hastaya %100 destek sağlamaktadır.

Hastaneden Huzurevine Hasta Nakil

Hasta nakil hizmetlerinin en fazla tercih edilen alanlarından bir tanesi de hastaneden huzurevine ya da bakım evine nakil işlemleridir. Özel ambulanslar huzurevi ya da bakımevinde yaşayan hastaların hastaneye götürülmesi ya da hastaneden istenilen konuma götürülmesini kusursuz şekilde sağlar. Hastanede bulunan bireylerin tedavi ya da rutin kontroller sonrasında tekrar yaşadıkları konuma getirilmeleri de sağlanmaktadır. Bireylerin nakil işlemleri boyunca kendilerini güvenli ve konforlu hissetmeleri sağlanmaktadır. Ambulanslar içerisinde ihtiyaç duyulabilecek olan her türlü tıbbı cihaz eksiksiz olarak bulunmaktadır. Ek olarak alanının en uzmanlarından oluşan sağlık personelleri nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Diğer bir yandan hastanın güvenliği de ön plana alınarak nakil işlemleri gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ve tecrübeli ambulans şoförleri yolculuğun güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

Hastaneler Arası Nakil Hizmeti

Hasta nakil hizmetlerinin en fazla talep edildiği durumlardan bir diğeriyse hastaneler arası nakil hizmetidir. Bir hastanede tedavi gören hasta, doktor tavsiyesi ya da kendi isteği üzerine başka bir hastaneye nakil edilmek istenebilir. Bu aşamada pek çok birey özel ambulans şirketleri tarafından verilen hizmetleri tercih etmektedir. Hastanın sağlık durumu göz önüne alınarak ve doktorun tavsiyeleri de göz önünde bulundurularak ambulans içerisinde uygun koşullar sağlanır. Ardından hasta uygun şekilde ambulansa nakil edilir. Daha sonrasında hastanın nakil edilmesi gereken hastaneye en hızlı şekilde ulaşımı sağlanır. Bu esnada hastaya uzman sağlık personelleri eşlik etmektedir. Uzman ambulans şoförleri ise hastanın güvenliğini dikkate alarak en hızlı şekilde nakil edilmesi gereken hastaneye ulaşımlarını sağlar. Nakil edilecek hastaneye ulaşıldıktan sonra tekrar uzman sağlık personelleri eşliğinde hastanın nakli sağlanır. Özel ambulans şirketleri hastaneler arası nakil hizmeti hususunda oldukça başarılı ve özverili hizmet sunmaktadır.

Kusursuz ve Güvenli Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta nakil hizmetleri hastalar için kusursuz ve güvenli şekilde hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda;

  • Hasta nakil işlemlerinde kullanılan ambulans araçları yasal zorunluluklara uygun şekilde temin edilir.
  • Araç içinde bulunan tıbbı teçhizatlar teknolojik ve tıbbı donanıma sahip olmanın yanı sıra yasal zorunluluklara %100 uygundur.
  • Hizmetleriniz olabildiğince hızlı şekilde gerçekleştirilir.
  • Hasta nakil işlemleri sırasında hizmet sağlayan sağlık personelleri gerekli tıbbı donanım ve bilgiye sahip olmanın yanında profesyonel ve tecrübelidir.
  • Nakil işlemlerinde en büyük görevi üstlenen ambulans şoförleri uzun süreli tecrübe sahibi ve işinde özverili personellerden oluşmaktadır.

Hızlı aksiyon almak, sağlığınızı ve güvenliğinizi garantilemek özel ambulans şirketlerinin önceliğidir. Hasta sağlığı ve iş etiği göz önünde bulundurularak hasta nakil işlemleri gerçekleştirilir.

Hasta Nakil Ücretleri 2021

Hasta nakil ücretleri 2021yılında da geçen senelere benzer fiyatlandırmaya sahiptir. Ambulanslar için 150 TL’lik açılış ücreti uygulanır. Açılış ücretinin yanı sıra kilometre başına da ücretlendirme uygulanmaktadır. Fakat kilometre başına ücretlendirme şehirlerarası ve şehir içi açısından farklılık göstermektedir. Şehir içi için kilometre başına belirlenen ücret 5 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücret şehirlerarası hasta nakil hizmetleri için kilometre başına 3.5 TL olarak değişiklik göstermektedir. Hasta nakil ücretleri hakkında daha faza bilgi almak için firmamız Dora Ambulans ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca her türlü hasta nakil hizmeti için de firmamızdan alanında uzman kişiler tarafından hizmetin sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp