Hasta Nakil


Hasta Nakil
Firmamız, uzun yıllardır sağlık sektöründe sizlere hasta nakil hizmetleri vermeye devam ediyor. Hasta nakil işlemlerinde genel anlamda şehir içi taşımacılıklar yapılmış olsa da bazı hassas durumlarda şehirlerarası nakilleri gerçekleştirdiğimizi de söyleyebiliriz. Şehir içi veya şehirlerarasında yapılan nakil işlemlerinizde, tercih etmiş olduğunuzun firmanın tecrübesini ve çalışma prensibi hakkında mutlaka bilgi sahibi olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Öyle ki söz konusu hasta, yolculuk esnasında belli atakların ortaya çıkmasında mutlaka müdahale edilmeli, hastaneye ulaşıncaya denk tedavisinin devam etmesi gereklidir.

Hasta nakil hizmetleri veren firmamız, bu durumların hassasiyetinin farkında olup nakil işlemlerimiz için temin ettiğimiz araçlarda son teknoloji tüm teçhizatların teminini yapar ve sizlere profesyonel uzman ekiplerimiz ile hizmet vermeye devam ederiz. Firmamızı tercih ederek gönül rahatlığı ile sağlık bakanlığının kurallarına uygun nakil işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Sağlığınızı korumak ve hastanden hastaneye, evden hastaneye ya da hastaneden eve taşınma işlemlerinizde, nakil hizmetleri veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Sağlığınızı kazanmak için ihtiyaç duyacağınız nakil ambulanslarımız, profesyonel ekiplerimiz ve uzman doktorlarımız tarafından güvenli hizmetler verilmeye devam ediliyor. Alanında kendini kanıtlamış ve geliştirmiş olan doktorlarımız, hastanın yolculuk süresi boyunca çıkabilecek ani ataklara müdahale edilmesini sağlar.

Nakil işlemi öncesinde hastadan veya hastanın birinci derecede yakınından, hastanın durumu ile alakalı bilgiler alındıktan sonra hasta için gerekli olan teçhizatlar tamamlanır ve tol boyunca ortaya çıkabilecek olumsuzluklar en aza indirilir. nakil işlemlerimizde yılların tecrübesi ile tüm hastalık durumlarında yaşanan ani ataklara müdahale edebilir, hayati risk durumlarınızda sizlere destek olmaya devam ederiz. Firmamız tarafından yapılan nakil işlemlerinde görevli olan doktorlarımız ve hasta bakıcılarımız, düzenli olarak eğitime tabi tutulur. Böylelikle gelişmelerden anlık olarak haberdar olup, nakil ambulanslarımızı en iyi şekilde dizayn ediyoruz.

Hasta Nakil Ambulans Fiyatları

Hasta nakil ambulansı fiyatlarımız, hastanın gideceği yol mesafesi dikkate alınarak kilometre başına hesaplamalar yapılarak belirlenir. Bu anlamda şehir içi uygulanan tarifeler ile şehirlerarası uygulanan fiyat tarifeleri birbirlerinden farklı fiyatlar ile karşımıza çıkar. Firmamız, nakil işlemlerinizde profesyonel olarak sunmuş olduğu hizmetlerde, sizlere en iyi fiyat garantisini verir. Hasta nakil işlemlerinizde, hastanızın güvenle ve uygun fiyatlı taşınması için firmamıza 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca acil nakil işlemlerinizde de firmamızdan ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp