Ambulans Kiralama hizmeti

Kiralık ambulans sektöründe lider konumunda olup her ölçekteki müşterilerimize kesintisiz ve güvenli hizmet vermekteyiz. Kaliteye verdiğimiz önem;

Kurumsal firmalar arasında bizi daima ileriye taşmış olup, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz araştırmalarımıza da yön vermektedir.

Sektörde rekabetçi alanda verdiğimiz hizmeti daha da ileriye taşımak ve üst sıralardaki yerimizi koruyabilmek için her zaman en son teknolojiyi takip ederken, alanında profesyonel çalışanlarımız ile araştırma faaliyetleri yaparak yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hizmet kalitemize verdiğimiz önem; bizim başarımız olduğu kadar müşterilerimizin de en büyük güvencesidir.

Ambulans Hizmetlerimiz :

Kiralık Ambulans
Kiralık Ambulans

Türkiye’nin her yerine haftanın 7 günü 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden hastalarınız, yaralılarınız veya kendiniz için son teknolojiyle hizmet veren hasta nakil ambulansı talep edebilirsiniz.

Müşterilerimizin özel ambulans, kiralık ambulans ve hasta nakil ambulansı taleplerine güler yüzlü, anlayışlı, konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla birlikte gelişmiş ekipmanlarımız ile kusursuz bir şekilde cevap vermekteyiz.

Unutmayın güvenli ambulans ve konusunda uzman ekip hayat kurtarır.

Dora Ambulans kiralık ambulans sektöründe hasta sağlığını ve güvenliğini en yüksek seviyede tutacak şekilde hizmet verir.

Özel ambulans hizmeti verebilmek için Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsat gerekli olup kurumsal bir işletme olan Dora Ambulans bu yeterliliklere sahip olarak alanında özel eğitim almış, donanımlı son teknolojiye sahip teknik cihazları kullanabilen personeli ile kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.

Hasta nakilleri sırasında uzman kadromuz ilk önlemleri alırken yapacakları müdahaleler kesinlikle güvenilirdir.

Transfer sırasında hasta ve yakınlarının tam konforlu hizmeti alabilmeleri için gerekli tüm olanaklar işletmemiz tarafından sağlanmaktadır.

Alanında son derece deneyimli tıbbi personelimiz, araç şoförlerimiz ve tam donanımlı.

Uygun fiyatlı kiralık ambulanslarımız ve hasta nakil araçlarımız ile sizleri güvenli bir şekilde sağlık merkezlerine ulaştırıyoruz.

Ambulanslarımızın Teknik Özellikleri :

Dora Ambulans’ın hasta nakil araçlarında telsiz (el-araç) bulunmaktadır.

Ayrıca hasta kabini ve araç şoför mahalli arasında dahili iletişim sistemi mevcuttur.

Hasta sedyelerinin araca doğru ve sağlıklı bir şekilde yerleştirilmesi için ambulans kapılarımız buna göre dizayn edilmiştir.

Hasta kabinlerimiz aydınlatma, havalandırma ve ısıtma sistemleri ile donatılmıştır.

Ambulanslarımızda, hasta nakli sırasında sarsıntı yaşanmaması için özel bir süspansiyon sistemi bulunmaktadır.

Ambulanslarımızdaki tasarım ve donanımlar TS-EN 1789 standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olup, pek çok teknik özelliğe sahiptir.

Diğer Hizmetlerimiz :

Hasta ve yaralı nakli dışında özel durumlar için de güvenli ve konforlu bir şekilde ihtiyaçlarınız titizlikle karşılanır.

Bakım evi, doktor randevusu, evden eve transfer gibi özel ambulans gerektiren durumlar için de sedye, tekerlekli sandalye gibi ekipmanlarla kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Özellikle yatağa bağlı hasta yakını olan kişiler için hasta transfer işlemleri oldukça zahmetlidir.

Tam donanımlı araçlar ve işinin uzmanı personellerimizle sizin için bu zorlukların üstesinden kolaylıkla geliyoruz.

Transferlerimiz sadece yatağa bağlı yaşayan hastalar için değil, hayati tehlike taşımayan ancak herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmek zorunda olan hastalarınız için de kiralık ambulans hizmetimizle konforlu ve güvenli nakil işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Şehirler arası ambulans kiralama

Şehirler Arası Ambulas İle Nakil İşlemleri :

Şehirler arası hasta naklinde hasta yakınlarının hastalarını bireysel çabalarıyla transfer etmeleri bazen hayati tehlike riski taşımaktadır.

Türkiye’nin her yerine özel dizayn edilmiş, uygun fiyatlı, donanımlı ve konforlu, özenli taşıma ile kiralık ambulans veya özel ambulanslarımızı tercih edebilirsiniz.

Kiralık Ambulans

Acil Ambulans Çağrı Hattı :

Daha hızlı iletişim kurabilmeniz için Acil Çağrı Hattımızı ya da WhatsApp Çağrı Hattımızı telefonunuza kaydetmenizi öneririz.

İhtiyaç duyduğunuz durumlarda uzman ekibiyle birlikte aracımız belirttiğiniz konuma gelmek için yola çıkacaktır.

Kiralık ambulans hizmetlerimiz, hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Nakil Ambulanslarında Aranan Özellikler :

  • Sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlı
  • Tam donanımlı medikal ekip ve ekipman

Sıkça Sorulan Sorular :

Ambulans Kiralama kaç para ?

Ambulans kiralama ücretleri şirketler tarafından tarifelerle belirlenir, kara özel ambulans hizmetimiz, Şehirlerin içinde hizmetlerimiz açılış fiyatı 150 ₺ + km başına 5 ₺
Şehirler arası özel ambulans fiyatları açılış fiyatı 150 ₺ + km başına 3,50 ₺‘dir.

Ambulans Kiralanır Mı ?

Evet ambulans kiralanır, 7/24 çağrı merkezi ile ambulans kiralayabilir detaylı bilgi için çağrı merkezinden fiyat tarifesi alabilirsiniz.