Hasta Nakil AmbulansıNakil Ambulansı Sağlık kuruluşlarında tedaviye gidecek olan veya hastaneden taburcu olan hastalar için hasta nakil ambulansı hizmetleri en ideal seçimler arasında yer alır. Tedavisi bitmiş ve özel aracınız ile taşınması uygun olmayan hastalarınızın nakil işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere temin edilen hasta nakil ambulanslarımız tecrübeli şoförlerimiz, uzman ekip kadromuz ve alanında üstün başarılar sağlayan doktorlarımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız, hastanızın hastane raporlarını inleyerek, yolculuk esnasında kullanması gereken makineler ve diğer sağlık ekipmanlarının teminini sağlar. Firma bünyemizde hizmet veren araçlarımız, son model olup içerisinde bulundurduğumuz teçhizatlar son teknoloji ürünlerdir. Bu kapsamda; hasta nakil ambulansı hizmeti veren firmamızdan, şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizin tamamında destek alabilirsiniz. Firmamız hasta nakil işlemlerinizde büyük bir hassasiyet ve dikkatle davranır, olası yaşanabilir riskleri en aza indiririz.

Sağlık bakanlığının özel ambulanslar ile ilgili kuralları bulunmaktadır.

Hijyenik Ve Temiz Hasta Nakil İşlemleri

Hasta nakil ambulansı işlemlerinizde, tercih edeceğiniz firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetler vermesi önem taşır. Bunun yanı sıra; firmanın kullanmış olduğu ambulans ve ambulans içerisinde sağlanan hijyenin de kusursuz olması gerekir. Firmamız, sizler için sağladığı hasta nakil ambulansı hizmetlerinde, araçlarımız her taşıma sonrasında tüm ekipmanlar dahil olmak üzere temizlenir ve dezenfekte edilir. Böylelikle olası yaşanabilecek sağlık sorunlarının önüne geçilir.

Ayrıca hasta nakil ambulanslarımız günlük olarak belirli aralıklarda mutlaka havalandırılarak, içerisinde bakteri ya da mantar oluşumları engellenir. Firmamızı tercih ederek güvenli, kaliteli ve hijyenik hasta nakil işlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız hizmetleri ve ambulans talebi için bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerde en iyisi olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Hasta Nakil Ambulanslarında Zaman Önemli

Hasta nakil ambulansları, taburcu olan bir hastayı evine ulaştırmasının yanı sıra, çok acil olan hastaları da gitmesi gereken hastanelere ulaştırmak ile sorumludurlar. Acil bir hastanın hastaneye yetiştirilmesi durumunda, geçen zaman diliminde bir dakikanın bile önemi büyüktür. Hasta nakil işlemlerinizde yaşanması olası olan tüm acil durumlarında bilincinde olan firmamız, hasta nakil işlemlerinde son model araçlar kullanır. Hasta nakil ambulanslarımızı kullanan şoförlerimiz son derece tecrübeli ve yol güzergahlarına hakim olan, hastayı zamanında gideceği yere ulaştıran profesyonel şoförlerdir. Bizleri tercih ederek hasta nakil işlemlerinizde en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp