Özel ambulans fiyatları

Özel ambulans alanında yüksek tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız; şehir içinde ve şehir dışında, hastaneden hastaneye, evden hastaneye ya da hastaneden eve kendiniz veya değer verdiğiniz kişilerin rahatsızlıkları halinde, transferlerinizi alanında profesyonel ekibimizle ile yapmaktayız.

2022 Yılı Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları
Özel Ambulans Fiyatları

Ülkemizde özel ambulans ücretleri ile ilgili standart bir prosedür uygulanmamaktadır.

Her firma verdiği hizmet ve kalite doğrultusunda özel ambulans fiyatlandırması yapmaktadır.

Dora Ambulans olarak 2022 yılı içerisinde uygulanacak olan özel ambulans fiyatlarını alacağınız sabit sağlık hizmetine ek olarak kat edilecek mesafeye göre belirlemekteyiz.

Özel ambulans fiyatlarını şirketimiz belirlemektedir.

Belirlediğimiz özel ambulans ücretleri şehir içi ve şehir dışında gidilecek mesafeye göre değişmektedir.

Özel ambulans nedir yazımızı detaylı anlatımımız ile okuyabilir aklınızdaki soruları giderebilirsiniz.

Bu özel ambulans fiyatlandırmaları benzer hizmet veren diğer firmalara göre daha makul belirlenmekte ve uygulanmaktadır.

Başlangıç ücreti ve kilometre başına hesaplanan özel ambulans fiyatları yanı sıra refakat, özel ekipman ve benzeri ek ihtiyaç gerektiren durumların belirtilmesinde yarar vardır.

Bu sayede özel ambulans ücreti ek ihtiyaçlarınıza göre hesaplanacaktır.

Özel Ambulans Hizmeti

Kurumsal bir işletme olarak özel ambulans hizmeti verebilmek için mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı bir ruhsata sahip olunması gerekir.

Bu kapsamda özel ambulans hizmetini gerekli yetki belgelerine, donanım ve teknik cihazlara sahip ve bu alanda özel eğitim almış alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ani ihtiyaç durumunda bizlerle daha çabuk irtibat kurabilmeniz için Acil Çağrı Hattımızı ya da WhatsApp Çağrı Hattımızı telefonunuza kaydetmenizi öneririz.

Özel Ambulans
Özel ambulansın içi

Böylece, hiç olmasını istemediğimiz, ancak özel ambulansa ihtiyaç duyduğunuz durumlarda teknik donanıma sahip aracımız ve sağlık personelimiz belirttiğiniz konuma gelmek için yola çıkmış olacaklardır.

Alanında uzman personelimiz ilk önlemleri alarak, yapacakları müdahalelere kesinlikle güvenebilirsiniz.

Sağlığınız bizim için çok önemli olduğundan, transfer sürecinizde tam kapsamlı ve konforlu hizmet için gerekli görülen her türlü olanaklar taframızca sağlanacaktır.

Özel ambulans fiyatları için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Haftanın 7 günü ve günün 24 saati, İstanbul’da gerek Anadolu Yakası’nda gerekse de Avrupa Yakası’nda belirli noktalarda hazır bulunan özel ambulanslarımız ile hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans Fiyatları

Çağrı hatlarımızdan herhangi biri ile bizlerle irtibata geçtiğiniz anda, bulunduğunuz konuma en yakın sürede gelip transferinizi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz.

Mesleğinde son derece tecrübeli sağlık personelimiz, işinin ehli şoförlerimiz ve tam donanımlı makul fiyatlı özel ambulanslarımız ile sizleri güvenli bir şekilde hastaneye veya sağlık merkezlerine ulaştırıyoruz.

Çağrı hatlarımıza ulaştığınızda ihtiyacınız ve mağduriyetiniz tam olarak saptayarak, zaman kaybetmeden, aracımız sizlere ulaşana dek transferinize dair tüm detaylar dikkatli ve özenli bir şekilde belirliyoruz.

Huzur evi, bakım evi ya da doktor randevularınız gibi özel ambulans gerektiren durumlar için transferlerinizi güvenli ve konforlu bir biçimde sedye ve tekerlekli sandalye gibi gerekli teçhizatlarımız ile sağlıyoruz.

Günümüzde özel ambulans hizmeti hastaneden eve hasta nakil, evden hastaneye hasta nakil, şehirlerarası hasta nakil ve diğer gerekli görülen hallerde sağlık tedbiri amacı ile kullanılmaktadır.

Özellikle yatağa bağlı hasta yakını olan vatandaşlarımız için hasta nakil işlemleri oldukça zordur.

Yaşanan bu zorluğu tam donanımlı araçlarımız ve işinin ehli çalışanlarımız ile ortadan kaldırıyoruz.

Yatağa bağlı hastalar haricinde herhangi bir hayati tehlike taşımayan ve bir sağlık kuruluşuna gitmesi gereken yakınlarınızın da sağlıklı bir şekilde transferini gerçekleştiriyoruz.

Özel Ambulanslar İle Şehirler Arası Seyahat

Çoğu durumda hasta taşımak oldukça zor ve zahmetli bir iştir.

Hasta yakınının kendi başına hastasının naklini gerçekleştirmeye çalışması hastanın hayatını riske atabilmekte ve yolculuk esnasında büyük sorunlarla karşılaşabilmektedir.

Özel ambulans fiyatlarımızı inceleyin.

Özellikle uzun seyahatler hastalar açısından zor olmakta ve nakillerinin büyük bir özenle yapılması gerekmektedir.

Dora Ambulans olarak firmamız bünyesinde bulunan özel ambulanslarımız, hastanızın rahatı ve konforu için özenle dizayn edilmiştir.

TSE EN 1789 standartlarına uygun olarak üretilen ambulanslarımız Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular :

Özel ambulans kiralama, özel ambulans ücretleri ne kadar ?

Özel Ambulans Fiyatlarımız;
Özel ambulans, hasta taşıma ücretleri, şehirçi ve şehirler arası km bazında, fiyatlar değişiklikler göstermekte olup, bize ulaşabilirsiniz

Özel Ambulans Ücretli Mi ?

Özel ambulanslar ücretlidir, fiyatlandırma tarifelerini şirketler belirler, açılış fiyatı ve kilometre başına ücret alınmaktadır, Özel ambulanslarda tıbbı olarak bütün gereklilikleri karşılar.

Mavi ve Kırmızı Renk Ambulanslar Ne İçin Kullanılır ?

Ambulanslar kamu tarafından yasal düzenlemeler ile iki renk kullanmaktadır, Mavi ve Kırmızı olmaktadır, Kırmızı şeritli ambulanslar “acil ambulans” mavi renkli şeritli ambulanslar ise “hasta nakil ambulansı” olarak anılır.