Özel Ambulans

Özel Ambulans Sağlık sektöründe hastalara en iyi ve hızlı hizmetlerin verilmesi açısından her geçen gün yeni gelişmeler yaşanır. Geçmişten bugüne sağlık sektöründe hayati önem taşıyan ambulanslar, son zamanlarda bu sektörde hizmet veren özel kurumlar tarafından temin edilir. Bu kapsamda; özel ambulans firmamız, ”Ambulanslar ve acil sağlık araçları ile ambulans yönetmenliği”nde belirtilen kanunlar gereğince ruhsatlı hizmet vermeye devam eder. Uzun yıllardır bu sektör üzerinde vermiş olduğumuz hizmetler, deneyimlerimiz, teknolojinin gelişimi ile birlikte üretilen son sistem makinelerimiz ile sizlere en iyi hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız son model olup, acil durumlarda müdahale için gerekli olan defibrilatör, ventilatör, enjektomat ve aspiratör gibi gerekli ürünleri bulundurur. Tüm bunların yanı sıra, sağlık sektöründe teknolojinin gelişimi ile birlikte ortaya çıkan cihazların tanımlanması da firmamız tarafından zaman kaybına uğramadan tanımlanır. Firmamız tarafından alacağınız özel ambulans sağlık hizmetlerimizde, profesyonel ekibimizle hizmet verir ve hassasiyetli davranırız.

Özel Ambulans Güvenilir Hizmet Ve Tecrübeli Ekip Kadrosu

Hastalık durumlarımızda evden hastaneye veya hastaneden başka bir hastaneye nakil işlemlerinde kullanılan özel ambulans hizmetlerinin, profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmasını isteriz. Öyle ki hastanın taşınacağı özel ambulans araçlarının son model teknolojik tıp malzemeleri ile donatılmış olması en önemli detayların başında gelir.

Firmamız, sizler için sunduğu ambulans hizmetlerinde, son derece kaliteli hizmetler vermeye özen gösterir. Bizleri tercih ederek hasta nakil işlemlerinizde, güvenilir ve tecrübeli uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz, ambulans hizmetleri sağlık bakanlığımızın belirlemiş olduğu kurallar ile yapılmaktadır. Ambulanslarımız profesyonel şoförlerimizin kontrolü altında, uzman ekipler ile donatılmış olup, hastanızın taşınma işlemi sırasında son derece rahat etmesi için tüm imkanlar sağlanır. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilerlediğimiz bu yolda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en büyük temennimizdir. Hastanızın hayati riski bulunması durumda, hasta yanında mutlaka uzman doktorlarımız refekatçi olacaktır.

 


Özel Ambulans Fiyatları

Genel anlamda; ambulans işlemlerinizde, sizlere vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizin yanı sıra uygun fiyatlarımız ile de yüzünüzü güldürüyoruz. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye güvenli ve konforlu bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştiririz. Sizlere en iyi hizmetleri sunmak için en yeni araç ve son teknoloji teknik ekipmanları kullanıp, özel ambulans hizmetlerinde en iyisi olmaya devam ediyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz özel ambulans fiyatlarımızda, en iyi fiyat listesini çıkarmaya da özen gösteriyoruz. Özel ambulans fiyatlarımız hastanın gideceği yol mesafesine ve kullandığı cihazlara göre değişiklik gösterebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp