Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans fiyatları hastamızın gideceği yere durumuna göre ve kilometreye göre başında doktor olmasına göre değişkenlik gösterir mesela çok ağır derece bir hasta olan biriyle ayağını kırmış biri aynı fiyatı ödemez ya da Maltepe’den kartala gidecekle İstanbul’dan Erzurum’a gidecek kişi de aynı fiyatı ödemez zaten ödese bu gülünç olurdu. Bu sebeple sizlere fiyat söylemeden önce bilmemiz gereken bazı şeyler vardır bunlar;

Hastamızın hayati durumu.

Nereden alıp nereye bırakacağımız.

Bırakacağımız yer şehir merkezi mi yoksa kırsal mı?

Ve buna benzer bazı sorularımızın cevabını aldıktan sonra elbette size fiyat bilgisi verebiliriz.

Özel Ambulans Uzman Ekibi Nedir?

Ambulansımızın içinde bulunan ekibimiz kendi alanında yeterli tecrübeye sahip ve uzmandır. Emin olun bu hayatta oynayacağınız en büyük kumarlardan biri sağlığınızı yeterince uzman ve tecrübeli olmayan bir ekibe emanet etmektir. Rahatsızlığınız ayağınızı kırmak gibi küçük bir şeydir bir şey olmaz dersiniz ama sizi taşırken düşürmeleri ve ya sedyede olan bir arıza sizin yıllarca fizik tedavi görmenize neden olabilir.

Dora Ambulans sizlere ambulans fiyatları konusunda uygun sunarken aynı zamanda kaliteyi de yanında getiriyor. Sizler için ambulans ücretleri hazırlıyor ve bu ambulans fiyatlarını siz değerli misafirlerimize kaliteli hizmet ile sunuyor. Uzman ambulans ekibimiz sizler için her zaman hazır şehirler arası özel ambulans, organizasyonlar için özel ambulans, acil yaralanma için ambulansa bunların hepsi için bizleri arayabilirsiniz. Unutmayın ambulanslarımız sağlık bakanlığımızın bizi sorumlu tutmuş olduğu maddeler üzerine hazırlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp