Adını çokça duyduğumuz özel ambulans hizmeti çokça kullanılmaktadır, kiralanabilir ambulansların özel ücret tarifeleri mevcuttur.
Dora Ambulans olarak 6 yılı aşkın sektörde kaliteli hizmet vermekteyiz, hizmetlerimiz arasında, Hasta Nakil Ambulansı, Hava Ambulansı, Kara Ambulansı, Şehirler Arası Ambulans, hizmetleri vermekteyiz.

Hizmet amaçlarımız hastalarımızı oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaşması gereken yerine transfer etmektir.

Özel Ambulans Hizmeti Nedir :

Özel Ambulans Hizmeti 112 Acil ambulansı dışında sıkça kullanılan Özel sektör ambulanslarıdır, sağlık bakanlığı tarafından belirli kurallar ile kullanıma sunulmaktadır.

Özel ambulanslarda eğitimli personeller bulunmaktadır, 7/24 Çağrı merkezi ile hizmet verilip hastaların transferleri takip edilmektedir.

Hizmet kalite standartları ve gereksinimler Sağlık bakanlığı tarafından verilip firmalar gereken gereksinimleri sağladıkları ve ilerleyen süreçte sağlayacakları taktirde ruhsatlandırılır.

Özel Ambulans, Acil ambulansları gibi özel ekiple çalışmaktadır, standartlar gereği kullanım dışında hizmet bulunmamaktadır.

Hasta için gereken müdahaleyi sağlayacak ve anında müdahale edecek bütün tıbbi ekipmanlar personellerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Hastaların dilediği zaman içerisinde nakli sağlanır, hastanın durumu yakından incelenip takip edilir.

Özel ambulans hizmeti nedir öğrendiğimize göre özel ambulans fiyatlarını inceleyelim.

Ardahan özel ambulans

Özel Ambulans Fiyatları :

Özel ambulans fiyatları firmalar tarafından belirlenir ve detaylandırılır, Açılış fiyatına ek km (kilometre) başına ücret alınmaktadır.

Dora Ambulansın uygun fiyatları Dora Ambulansı ön plana çıkarmaktadır ve bütçe dostu teklifler vermektedir.

Buradan özel ambulans nedir içeriğine erişebilirsiniz.

Sektör Tecrübesi :

Sektör tecrübesi oldukça önemlidir, hasta konforu amaçlanır ve tüm teknik tıbbi malzeme sağlanmalıdır.

Gereksinimleri sağlayacak firma ile çalışmak hastanın konforu için çok önemlidir, acil durumda hastaya acil müdahale yapabilecek bir ekip bulunmalıdır.

Sağlık hizmetlerinde sektörün öncülerini tercih etmek önemlidir, hastanın beklentilerini karşılayamayan bir firma ile çalışmak hastanın sağlığı açısından çok zararlı ve yanlış olacaktır.

Sektörümüzdeki ciddiyetin farkında bir işletme olarak 6 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz, hizmetlerimiz içerisinde Kara Ambulansı, Hava ambulansı ve diğer ambulans hizmetleri de sağlamaktan gurur duymaktayız.

Hastaların sağlığı bizim için oldukça önemlidir, 7/24 Çağrı merkezimizle koordine çalışarak profesyonel hizmet veriyoruz.

Zaman Diliminin Önemi :

Özel ambulans hizmetinde hastanın önemi açısından zaman dilimi çok önemli bir rol oynamaktadır.

7/24 hizmet veren bir firma ile mi çalışmak istersiniz yoksa günlük 12 saat hizmet veren bir firma ile mi ? tabi ki 7/24 hizmet veren profesyonel bir firma çok önemlidir.

Konu sağlık olunca sektörde öncü olduğumuzu gururla söylemekteyiz.

Bu sebeple Zaman dilimi açısından sıkı çalışıyor ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Dora Ambulans

Hasta Durumu :

Hasta durumunun aciliyetine yönelik personel ekibi oldukça önemlidir, acil durumlarda ve normal hasta nakil durumunda personel sayısı ve teknik personel sayısı değişmektedir.

Hastanın durumuna bağlı olarak ekipmanlar ve ekip değişmektedir, bütün sağlık hizmetleri için ekibimiz daima hazır durumdadır.

Çoğu durumda hasta taşımak zor ve zahmetlidir, bunun yanı sıra aldığınız hizmetin kaliteli ve profesyonel olması çok önemlidir.

TSE EN 1789 standartlarına uygun olarak ambulans hizmeti verilmektedir. Standartlar sağlık bakanlığı tarafından hazırlanmaktadır.

Özel ambulans hizmeti hakkında bilgileri sizlere açıkladık aşağıdan yorum yapabilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Şehirler Arası Ambulans hizmetimiz 6 yıllık tecrübemiz ile devam etmekte, Bir şehirden başka bir şehire transfer olacağı zaman Şehirler Arası Ambulans hizmetimiz devreye girer.

Ulaşımı binek araç ile mümkün olmayan şehirlerde genellikle kullanılır, Mesafe önemli olmaksızın hizmet verilir.

Şehirler arası ambulans hizmetinde 2 kişilik sağlık ekibi hazır bekler, bu araçlar Mavi renkli ambulanslardır, “Hasta Nakil Ambulansı” olarak kullanılır.

Özel ambulans hizmeti nedir geneliyle inceledik, şehirler arası ambulans kiralama detayları ile devam edelim.

İstediğiniz şehire özel aracınızla gidemiyorsanız, Özel Hasta Nakil Ambulansımız ile gidebilirsiniz.

Şehirler Arası Ambulans Kiralama :

Şehirler arası ambulans hizmetimiz aktif olarak kullanılmakta, şehirler arasında da ambulans hizmeti vermekteyiz.

Şehirler Arası Ambulans

Özel Ambulans Fiyatlarımıza, Fiyat tarifemize buradan göz atabilirsiniz.

Ambulans hizmetlerimiz geniş çaplı ve 7/24 Çağrı merkezi ile birlikte hizmet vermektedir, donanımlı ekibimizle birlikte hasta transferi yapmaktayız, Şehir dışı hizmetlerde ek personel görevlendirmesi yapmaktayız.

Ambulans Hizmetimiz Sağlık Bakanlığının ambulans kurallarına yönelik uygun bir şekildedir, hastalarınızın transferini en kaliteli ve teknik bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Şehirler Arası Ambulans Fiyatları :

Şehirler arası ambulans hizmetinde fiyatlar firmalar tarafından belirlenmektedir.

Bizim fiyat tarifemiz:

Şehirlerin içinde hizmetlerimiz açılış fiyatı 150 ₺ + km başına 5 ₺

Şehirler arası özel ambulans fiyatları açılış fiyatı 150 ₺ + km başına 3,50 ₺‘dir.

Özel ambulans ne iş yapar?

Özel ambulanslar, hastaları hava, kara, deniz araçlarıyla hastaneden eve evden hastaneye transfer eder, Sağlık bakanlığı düzenlemeleri ile ruhsatlandırılır. 112 Acil ambulansı ile aynı mantıkta çalışmaktadır, Özel ambulans firmalarının 7/24 Çağrı merkezi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp