Özel Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans Hizmetleri Ambulanslar hayati önem taşıyan araçlar arasında yer alıyor. Herhangi bir kaza durumunda ya da hayati önem taşıyan durumlarda ambulanslar can kurtarıcı olarak hizmet sağlamakta. Kaza nerede olursa olsun en hızlı şekilde bölgeye ulaşarak gerekli tıbbı desteğin verilmesini sağlamakta. Acil sağlık araçları içerisinde yer alan ambulanslar, gerekli tıbbı donanıma %100 sahip. Ambulanslara sadece kaza durumlarında ihtiyaç duyulmuyor. Bunun yanı sıra özel organizasyonlarda ya da iş yerlerinde tedbir amaçlı mutlaka bulunması gerekmekte. Bu tip durumlarda ambulans hizmeti sunularak olası sağlık problemlerinde anında müdahale sağlanır. Özellikle büyük çaplı organizasyonlar özel ambulans hizmetleri oldukça elzem. Alanında profesyonel sağlık ekibine ve tam teşekkülü tıbbı cihaz donanımına sahip özel ambulans hizmetleriyle her türlü ihtiyacınız karşılanmakta. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve istenilen kurallara uygun şekilde özel ambulans hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Özel ambulans şirketleri tarafından sağlanan tıbbı araç desteğidir. Bu araçlar Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlanmakta. Diğer bir yandan ambulanslar ve acil sağlık araçları ile ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun şekilde hizmet sağlamakta. Ancak özel ambulans hizmetleri 112 Acil Servis’ten bağımsız şekilde çalışıyor. Özel ambulans şirketleri tarafından tahsis edilen bu araçlar hastanın ya da ihtiyaç duyulan organizasyonun isteklerine uygun şekilde hizmet vermekte. Gidilmesi istenilen konuma en hızlı şekilde ulaşım sağlamanın yanı sıra bireylerin ihtiyaç duyabileceği her türlü konuda tıbbi desteği sağlayabilecek donanıma sahip. Bu bağlamda araç içinde bulunan cihazlar yönetmeliklere ve hasta ihtiyaçlarına uygun şekilde tedarik edilmekte. Diğer bir yandan alanında tecrübeli ve profesyonel tıbbı personeller hizmet boyunca bireylere tam destek vermekte. Tecrübeli ve güvenliğe önem veren ambulans şoförleri hasta naklinin en güvenli ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Özel Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Özel ambulans hizmetleri farklı kategorilerde bulunuyor. Bireylerin istek ve ihtiyaçlarına uygun şekilde özel ambulans şirketleri tarafından hizmet sunulmakta. Özel ambulans şirketleri tarafından sağlanan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hasta nakil işlemleri için uygun destek sağlanmaktadır. Hastaları bulundukları konumdan özenli ve profesyonel bir şekilde istedikleri konuma ulaştırılmaktadır.
  • Çeşitli kongre, konser ya da toplu organizasyonlarda sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu organizasyonlar esnasında meydana gelebilecek olası kaza ya da sağlığı tehdit edebilecek durumlara karşın özel ambulans desteği sürekli hazır bulunmaktadır.
  • İşyerleri sağlık desteğinin sürekli bulunması gereken alanlar arasında yer alıyor. Özellikle inşaat alanında hizmet veren sektörlerde meydana gelebilecek iş kazalarına anında müdahale edilmesi çok önemli. Bunun yanı sıra fabrikalar da sağlık desteğini mutlaka bulundurması gereken çalışma alanları arasında yer alıyor.

Özel ambulans şirketleri yukarıdaki maddelemelerde ihtiyaç duyulan hizmetleri kusursuz sağlamaktadır.

Hasta Nakil Hizmetleri

Özel ambulans hizmetleri hasta nakil konusunda profesyonel destek sağlamaktadır. Bu bağlamda pek çok birey ve özel hastane özel ambulans hizmetlerini tercih ediyor. Hasta nakil esnasında titizlikle hizmet sunulmaktadır. Tam donanımlı araçlarda profesyonel sağlık personelleriyle üstün hizmet sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra nakil işlemleri sırasında hastanın güvenli bir yolculuk geçirmesine önem veriliyor. Hastanın istenilen konuma sağlıklı, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırılması hizmet esnasında en fazla önem verilen husus. Bu nedenle yolculuk boyunca bütün önlemler alınarak hastanın sağlık, hijyen ve güvenlik koşullarına uygun şekilde nakil edilmektedir. Bilhassa yatağa bağlı hastalarda nakil işlemlerinde çok titiz davranılması gerekiyor. Özel ambulans şirketleri hasta nakil işlemlerini en profesyonel ve kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığını ön planda tutan görev anlayışıyla nakil boyunca gerekli tüm desteği sağlar.

Organizasyonlar İçin Özel Ambulans Hizmeti

Konser, kongre ya da toplantı benzeri kalabalık grupların bulunduğu organizasyonlarda ambulans desteği mutlaka bulunmalı. Zira bu toplu organizasyonlara katılan bireylerin gerek kendi sahip olduğu sağlık sorunları gerekse organizasyon esnasında meydana gelebilecek kazalarda anında müdahale elzem. Bu nedenle bu tarz organizasyonlar planlanırken özel ambulans hizmetleri mutlaka plana dahil edilmektedir. Tahsis edilen ambulanslar organizasyon boyunca belirtilen konumda tedaviye hazır şekilde beklemektedir. Organizasyonda meydana gelebilecek olası sağlık problemlerinde anında tıbbi müdahale sağlanmaktadır. Ek olarak daha tehlikeli durumlarda hastanın en kısa sürede hastaneye ulaştırılması da sağlanmakta. Bu aşamada alanının en iyisi olan uzman ambulans şoförleri hizmet vermekte. Organizasyon boyunca hazır bekleyen sağlık ekibi alanında tecrübeli ve işine önem gösteren sağlık personellerinden oluşmaktadır. Özel ambulans şirketleri sağlığınızı ön planda tutarak organizasyon boyunca tam teşekküllü hizmet sağlamaktadır.

İşyeri Özel Ambulans Hizmetleri

İş sağlığı ve güvenliği çalışanları korumanın en birincil yöntemidir. Bunun yanı sıra yasalarca zorunlu yönetmelikler arasında bulunuyor. Bu nedenle her iş yeri çalışanlarına sağlık desteği sunma zorunluluğu taşıyor. Özellikle inşaat ve fabrika gibi iş kazalarına açık çalışma alanlarında mutlaka sağlıkçı ve ambulans desteği bulunmak zorunda. Bu bağlamda özel ambulans şirketleri iş yerlerine gerekli desteği ve donanımı sağlar. İş yerlerinde meydana gelebilecek olası kaza durumlarına karşın tam donanımlı araçlar hazır beklemektedir. Araçların içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü tıbbı cihaz bulunmaktadır. Tıbbı cihazların teknolojik yeniliklere uygun ve hijyenik olmasına azami özen gösterilmektedir. Bunun yanı sıra uzman sağlık personelleri meydana gelebilecek tehlikeli durumlarda anında müdahalede bulunmaktadır. Özel ambulans şirketleri iş sağlığı ve güvenliği prosedürleri ve Sağlık Bakanlığı’nca belirlenmiş yönetmeliklere uygun şekilde hizmet sağlamaktadır.

Özel Ambulans Ücretleri

Özel ambulans ücretleri bu tarz sağlık hizmetleri almak isteyen bireyler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Özel ambulans ücretleri hizmetin şekline göre değişiklik gösterebilmekte. Bunun yanı sıra hasta nakil işlemlerinde hastanın nakil edileceği konumda etki eden unsurlar arasında yer almaktadır. Şehir içi ve şehir dışı hasta nakil işlemlerinde özel ambulans ücretleri değişiklik gösterebilmekte. Nakil işlemleri baz alınacak olursa ücret şehir içi ve şehir dışı nakiller için kilometre bazında hesaplanmaktadır. Genel olarak özel ambulans ücretleri 150 TL açılış fiyatıyla başlamakta. Açılış fiyatına ek olarak şehir içi için kilometre başına 5 TL, şehir dışı içinse kilometre başına 3.5 TL ücret talep edilebilir. Diğer bir yandan organizasyon ya da iş yerleri için sağlanan ambulans hizmetlerinde ücretler farklılık gösterebilmekte. Ancak istenilen tüm sağlık hizmetleri bireylere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Uygun fiyat aralıklarıyla ambulans desteği için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel Ambulans Desteği

Özel ambulans hizmetleri aradığınız tıbbı desteği en kusursuz ve profesyonel şekilde sizlere sunuyor. Tam teşekküllü araçlar, alanında profesyonel sağlık personelleri ve uzman şoför kadrosuyla aradığınız hizmet sağlanmaktadır. Özel ambulans şirketleri tarafından sağlanan bu hizmetlerde hastanın sağlığının yanı sıra güvenliğine ve hijyenine de önem gösterilmekte. Nakil işlemleri esnasında tecrübeli ambulans şoförleri tarafından en hızlı ve en güvenli şekilde hastanın nakli gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra organizasyonlarda bireylerin ihtiyaç duyabilecekleri sağlık hizmetleri mükemmel şekilde verilmekte. Bunlara ek olarak bilhassa fabrika ve inşaat gibi iş kazalarının sık yaşandığı çalışma alanlarında sağlık hizmeti sağlanmaktadır. Olası kazalarda profesyonel, uzman ve tecrübeli sağlık personelleri anında müdahale sağlanmaktadır. Öte yandan özel ambulans ücretleri makul fiyatlarla bireylere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWhatsapp